Węwnętrzne drżenie ciała, kołatanie serca, duszności i problemy z oddychaniem na tle nerwowym

Od kilku dni mam uczucie wewnetrznego drgania w ciele,kolatania serca,dusznosci,problemy z oddychaniem. Niekiedy pojawia sie klucie w sercu. Miesiac temu odczuwalam bulgotania,drzenia serca oraz mocne bicia (puls 130). Po pobycie w szpitalu stwierdzono u mnie ubytek przegrody miedzyprzedsionkowej oraz kolatania serca. W trakcie zapisu holtera pojawily sie dwa przedwczesne pobudzenia komorowe. Morfologia krwi dobra,poza nieznaczna leukocytoza. Stwierdzono wiec ze objawy te sa na tle nerwowym.

W takim razie polecam zastanowić się nad podjęciem psychoterapii, która pomoże w zniwelowaniu somatycznych objawów, jakie pojawiają się na tle nerwowym. Taką pomoc może Pani znaleźć w Centrum Zdrowia Psychicznego, poradniach psychologicznych lub gabinetach prywatnych. Powodzenia.