Biegunki, bolesne zaparcia i bóle brzucha

Dzień dobry, Ostatnio miewalam biegunki przez dwa dni, potem bolesne zaparacia. Ból brzucha występował w podbrzuszu po lewej stronie. A teraz przez kilka dni głównie wieczorami boli mnie żołądek, w okolicach pod żebrami. Nie mam również apetytu a po jedzeniu mam mdłości. Czy to moze być helikobakter ? Moze powinnam zrobic badania na krew i mocz ? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się koniecznie do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie