Biegunki z domieszką śluzu i krwawienia

Witam mam 50 lat czy badania są dobre o czym świadczą LIPAZA 14(norma 21-67) eGFR 66( obnizone) ,MCV 81,8(n.84-98),MCH 26,3 (n 27-31), RDW-CV 16,9 (n 11-16).Hemoglobina 13,10 norma ,Hematokryt 40,8 norma leukocyty 7,55 norma, erytrocyty 4,99 norma do 5).Miesiąc temu była anemia niedobór żelaza wówczas Hb 10,7 a Het 35,3.O czym świadczą wyniki od 3 miesięcy zaburzenia jelitowe biegunki z domieszką śluzu i krwawienia czasami śluzowe biegunki w ilości od 8 do 15 na dzień.Proszę bardzo o odpowiedż

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki nie wskazują na żadne istotne nieprawidłowości. Diagnostyki gastrologicznej wymagają jednak biegunki z domieszką krwi. Proszę nie bagatelizować tego problemu. Najpewniej konieczne będzie wykonanie badań endoskopowych.