Bóle w lewym boku i biegunki

M/27 l Od jakiegoś czasu odczuwam bóle w ewym boku, poniżej żeber, oraz czasami na plecach po jedzeniu, mam biegunki unoszące się na powierzchni wody w toalecie, na konsultacji Pani dr stwierdzila podrażnienie trzustki, stosuje Kreon, Oslonke Gastro, Spasmoline i Ircolon, jednak biegunki utrzymują się nadal, USG (naczyniak wątroby 2 mm, trzustka inne narządy w porządku, czekam na badanie TK, badania krwi wszystkie w normie, łącznie z enzymami trzustkowymi (w tym lipaza), czy to może być PZT ?

Bardzo wątpię, że to PZT skoro wyniki badań laboratoryjnych i obrazowych są w normie. Być może problem tkwi w samym jelicie grubym, więc należy zastanowić się jeszcze nad wykonanie kolonoskopii. Najlepiej jeszcze byłoby w tej sprawie skonsultować się z gastroenterologiem.