Biopsja aspiracyjna cienkoigłowa celowana przy zmianie ogniskowej lito płynowej płata prawego płuca

Witam mam w grzbietowej cześći pl. pr.zmiane ogniskowa lito płynowa wym10=7.5=11mm.ognisko w pl.pr nieunaczynione. Reszta ok tsh ft3i4 ok przeciwciała ok . Podstawowe badania krwi ok.Na badaniu radiolog powiedział mi ze nie mam co się martwic .Ale powiedział do rozważenia BACC .

Proszę udać się z wynikami badań do Poradnii Torakochirurgicznej lub Pulmonologicznej celem ustalenia diagnozy.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg