Biorę tabletki na wywołanie okresu: dlaczego nie działają?

Witam po raz kolejny. W dniu, w którym do Państwa napisałam byłam u ginekologa - kazał mi wziąć tabletki na wywlołanie okresu. Biorę je i dalej nic sie nie dzieje. Pojawiły się tylko dodatkowe dolegliwości -ból piersi. Nie wiem co mam robić? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Ból piersi może zwiastować pojawienie się okresu w najbliższym czasie. Proszę dokończyć zleconą przez lekarza kurację. Ważne jest też stosowanie sie do wskazań lekarza co do sposobu przyjmowania tabletek oraz zaleceń ulotki dla pacjenta. Jeżeli w ciągu kilku dni od zakończenia terapii nie wystąpi krwawienie powinna Pani udać się na ponowną wizyte do lekarza specjalisty ginekologa.