Bladoróżowa plamka w strefie intymnej u 22-latka

Witam, juz jakis czas temu pojawiła mi sie w strefie intymnej bladorozowa plamka na ok 2x1cm. Zauwazylem ze skora jest w tym miejscu chropowata ale po dokladnej kapieli staje sie delikatna i nie wyczuwalna w dotyku. Skora w tym miejscu nie swedzi nie piecze itp. Co to możę być? czy jest mozliiwosc kupna czegos bez koniecznosci wizyty u specjalisty?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, zmianę w pierwszej kolejności powinien ocenić lekarz, dopiero wtedy zaproponować można konkretne leczenie. Pod uwagę należy brać przede wszystkim możliwość infekcji.