Blizna naczyniopochodna podkorowo w lewym płacie skroniowym
upadek zwysokosci rana glowy okolicypotylicznej SO6.wstrzasnienie mozgu .Stan po zawale m.sercowego BPH. TAKIE ROZPOZNANIE PO UPADKU w szpitalu wynik badan radiologicznego TK glowy bez kontrastu Badanie z obecnoscia artefaktow ruchowych.Blizna naczyniopochodna podkorowo w lewym placie skroniowym oraz jamka malacyjna w strukturach glebokich lewej polkuli mozgu .Poza tym struktury mozgowia bez zmian ogniskowych chory lezy malo sie porusza z powodu silnych boli w klatce piersiowej prosze o pomoc

MĘŻCZYZNA, 68 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podany wynik tomografii głowy nie wykazuje żadnych istotnych nieprawidłowości, które mogłyby mieć związek z problemami z poruszaniem. Tak silne dolegliwości bólowe w obrębie klatki piersiowej zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki oraz ew. konsultacji pulmonologa/torakochirurga.