Wynik tomografii komputerowej 44-latka

Jestem po tomografi glowy mam 44 lata w opisie stwierdza sie . Zaznaczone uogolnione zaniki korowo-podkorowe mozgu i mozdzku.W korze prawego plata czolowego widoczne jest drobne zwapnienie o srednicy 2mm i drugiepodobne o srednicy 1mm w strukturach glebokich lewej polkuli mozgu.W zatoce klinowej,czolowej i sitowiu widoczne przyscienne miernego stopnia pogrubienie blony sluzowej.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuje konsultację z neurologiem. Który skonfrontuje obraz radiologiczny z badaniem klinicznym. Zaniki mogą być wynikiem niedokrwienia. Pogrubienie błony śluzowej w zatokach może świadczyć o ich stanie zapalnym, w tym przypadku proszę udać się do laryngologa.
Pozdrawiam