Blizna naczyniopochodna w wyniku TK głowy 18-latki
Miałam wykonany tomograf komputerowy głowy. Opis badania : blizna naczyniopochodna w strukturach głębokich lewej półkuli i w wyspie prawe. Co to oznacza ? Co to jest ta blizna ?

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Blizna łącznotkankowo wytworzona najprawdopodobniej ze struktur naczyniowych. Co do znaczenia tej zmiany zależy od tego jakie ma Pani objawy. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.