Czy wyniki tk głowy są powodem do niepokoju?
Witam. Odebrłam dziś wyniki tomografii komputerowej głowy.. piszę z zapytaniem odnośnie interpretacji wynikow. Drobne hypodensyjne ognisko w strukturach lewej półkuli mózgu. Zmiana naczyniopochodna. Bardzo proszę o odpowiedź

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Zmiana może być naczyniakiem, prawdopodobnie nie jest groźna. Wynik badania wraz z opisem powinien być oceniony przez neurologa, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!