Blizny i przebarwienia po ciężkim trądziku

Od kilku lat zmagam się z ciężkim trądzikiem. Mam blizny i przebarwienia. Leki od dermatologa nie pomogły,pozostał tylko izotek ale ma on silne działanie ale i dużo skutków ubocznych ... Czy warto ryzykować ?

Kazdy etap choroby wymaga odpowiednio dobranego leczenia. Izotek jest lekiem skutecznym , rzeczywiscie obarczonym mozliwoscia wystapienia skutkow ubocznych, stosowanym w tradziku opornym na leczenie lub w barzdo powaznych jego stadiach. Prosze wziac pod uwage fakt, ze to lekarz na podstawie swojej wiedzy, badan dodatkowych i oceny po badaniu skory, decyduje o tym, czy moze Pani przyjmowac izotretynoinę. W trakcie leczenia musi Pani przyjmowac tabletki zapobiegajace ciazy, wykonywac badania labolatoryjne oraz regularnie spotykac sie z lekarzem. Jezeli dzieje sie cokolwiek złego nalezy lekarza informowac na biezaco. Leczenie mozna przerwac powaznych problemow. Chce jednak podkresic ze leczenie Isotekiem jest leczeniem bardzo skutecznym. Musi Pani znalezc lekarza, ktoremu pani zaufa.
Ewa Rybicka

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Pani skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.