Blizny na czole po gronkowcu złocistym

Witam. Mam blizny na czole po gronkowcu zlocistym i od kilku lat chodze w chustce choc przeszedem juz 12 zabiegow laserem frakcyjnym. Moje pytanie to czy jest jakas metoda usuniecia, przeszczep, co kolwiek co pozwoli mi pozbyc sie chustki na zawsze? Dziekuje.

Proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej na konsultację, innymi zabiegami pomocnymi na blizny są peelingi medyczne, dermamelan, cosmelan, po obejrzeniu stanu skóry można dobrać metodę leczenia

Zabiegi mogą w znacznym stopniu poprawić wygląd blizny, ale nie zlikwidują jej w 100%. Bez dokładnego zbadania ciężko mi zakwalifikować Pana do leczenia. W leczeniu blizn stosujemy lasery CO2, które możemy łączyć np. z serią zabiegów Dermapen z osoczem bogatopłytkowym. Dodatkowo jeśli blizna jest wklęsła możemy wypełnić ją kwasem hialuronowym. O doborze odpowiedniej metody leczenia decyduje lekarz w trakcie konsultacji.