Bobkowate stolce u 18-latka

Witam:) Mam 18 lat ćwicze na silowni, prowadze zdrowy tryb zycia ale mam taki nietypowy problem.Otóz gdy jestem w toalecie zamiast normalnej "kupy" robie cos w stylu "bobków"'.Jest to bardzo krempujace poniewaz musze bardzo długo siedziec w toalecie.Za kazdym razem czuje tez ze nie do konca sie wyproznia.Co to moze byc ?

Aleksander Ropielewski

Pańskie objawy nie pozwalają mi w jednoznaczny sposób postawić diagnozy. Konieczna jest konsultacja z lekarzem, który przeprowadzi badanie i będzie w stanie postawić diagnozę lub zalecić ew. badania dodatkowe. Mogą to być zaburzenia końcowego odcinka jelita grubego, esicy lub odbytnicy i odbytu. Może to być również spowodowane dietą (zbyt mało błonnika). Są to jedynie moje domysły, a konkretna odpowiedź można będzie dać dopiero po badaniu i ew. badaniach dodatkowych.

Z wyrazami szacunku
lek. Aleksander Ropielewski