Ból barku od 5. miesięcy i zmiany w kaletkach maziowych

Od ok. 5 miesięcy bardzo boli mnie bark.bol promieniuje od ramienia do łokcia.dr reumatolog zleciła mi wapno wit d oraz krioterapię i gimnastykę ręki.wczoraj prywatnie zrobiłam usg i ujawniono zmiany w kaletkachmaziowych z warstwami płynu do4'8 mm print. Czy to mi po krioterapi przejdzie czy nie powinnam najpierw wyleczyć stan zapalny antybiotykiem a potem rehabilitacja do reumatologa mam wizytę w październiku. Lekarz rodzinny nie chce mnie leczyć bo to reumatolog powinien.ratunku gdzie mam isc

Piotr Pilarski

Stan zapalny nie musi być wywołany bakteriami. Gdyby tak było miała by Pani ostre objawy np wysoką gorączkę. Postępowanie lekarza specjalisty jest prawidłowe. Proszę stosować się do jego zaleceń.

Pozdrawiam.