Ból brzucha, biegunka i przelewanie w żołądku a opiekowanie się dzieckiem chorym na zatrucie pokarmowe

Witam jestem kobieta od 4 dni boli mnie brzuch bardziej po lewej stronie.mam biegunke czuje jakby mi sie w brzuchu wszystko przewracało. Dodam też fakt że opiekowałwam sie dzieckiem chorym na zatrucie pokarmowe.Czy moge być na to chora?? co robić??jak moge sie leczyć bez wizyty u lekarza??

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ze względu na kontakt z dzieckiem przechodzącym zatrucie pokarmowe najpewniej na podłożu wirusowym, jest bardzo duża szansa, ze również u Pani taka infekcja wystąpiła. Należy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu. Nie należy przyjmować środków zatrzymujących biegunkę.
Pozdrawiam