Ból brzucha i dwie kreski na teście ciążowym

witam w maju byłam w ciąży ktorej ponoć nie był jak stwierdził pan doktor w 5 tyg nastąpiło chybione poronienie samoistne pusty pęcherzyk teraz znowu test pokazał 2 kreski okresu nie ma jest ból brzucha jak przed okrese pare razy dziennie czy to zły objaw czy znowu może być to, co powyżej mam również uczucie napompowania w dole brzucha nie ma na razie plamienia wizytę mam na 20, ale bardzo sie martwie , ze znowu bedzie to samo mam 30 lat i 10 letnia corke w 1wszej ciazy wszystko bylo ok

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów ocenić szansę na prawidłowy rozwój ciąży. Póki co proszę cierpliwie poczekać na konsultację ginekologiczną.