Ból brzucha i piersi, wymioty i biegunka po stosunku bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo ciąży

Dzień dobry, współżyliśmy z mężem w moim 21 dniu cyklu bez zabezpieczenia. Cykle mam 30 dniowe. Okres powinnam dostać 3.06.2018, dziś mamy 6.06.2018 i nadal nic. Robiłam rano test wyszedł negatywny. Ból brzucha i piersi jak przed okresem. Dodatkowo dziś wymioty i biegunka. Proszę o poradę.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku jeśli okres nie pojawi się w ciągu najbliższych dni powinna Pani wykonać ponownie test (czasem wyniki wychodzą fałszywie ujemne). Jeżeli wynik nadal będzie ujemny a Pani nadal nie będzie miała okresu, to powinna Pani skonsultować się z ginekologiem w celu ustalenia przyczyny Pani dolegliwości.