Ból brzucha i plamienia ze skrzepami a wyniki testów ciążowych

wita w niedziele wieczorem pobolewal mnie brzuch i lekkie plamienie a w poniedzialek po poludniu czulam parcie jak na kupe ale cos ze mnie wypadlo ze skrzepam krwi od tamtej pory mam lekkie planienie a dodam ze ostatnia miesieczke mialam 01.10 ale do zblizenia z meżem doszlo 21-22.10 zrobilam test ciazowy w sobote 02.11 który nie pokazal ciazy kolejny test zrobilam 2 dni póżniej i tez byl negatywny w sobote 10.10 zrobiony test pokazal 2 kreski co mam o tym myslec nie wiem co rabic czy isc na usg

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji stwierdzić, czy jest Pani w ciąży. Sugerowałabym jednak, by wykonała Pani badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi lub USG. Proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem.