Ból brzucha i pleców

Witam, Od roku mam ciągłe nawracające zapalenie pęcherza moczowego, tak przynajmniej stwierdzają lekarze. Mam podwyższoną temp. ciała, obniżone ciśnienie krwi i bóle pleców po lewej stronie krzyża gdy biorę oddech, opuchnięty brzuch, sińce pod oczami, osłabienie, senność i oczywiście parcie na mocz, uczucie "zimnego żelaza" poniżej brzucha, niestety brak bakterii w moczu brak zmian w układzie moczowym, ponieważ miałam robione USG jamy brzusznej, przeprowadzone badanie ginekologiczne USG jajników, które są w stanie idealnym, nie mam też żadnych upławów, a moje cykle miesiączkowe są bardzo regularne- jak w zegarku. Brałam już mnóstwo antybiotyków min. c***- nie pomógł, jakiś antybiotyk w postaci tabletki rozpuszczanej w wodzie-mało skuteczny (nie pamiętam nazwy), b***- pomógł na krótko, i inne których nazw nie pamiętam. Oczywiście brałam również f***, urosal, urosan, żurawina, pokrzywa, rumianek, skrzyp polny. Zrezygnowałam z picia alkoholu, herbaty i kawy. Piję jedynie wodę, wymienione zioła, czasami kawę inkę. Dobrze się odżywiam, ciepło ubieram, nie stosuję antykoncepcji, mam stałego partnera, oczywiście po stosunku i przed podmywam się, i koniecznie opróżniam pęcherz, mimo tych zastosować nadal choruję. Mam pytanie jakie badania mam jeszcze przeprowadzić? czy może to być inna choroba?

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

A czy był pobrany posiew w kierunku mycoplazm i chlamydii z moczu? Dają one nietypowe zakażenia dróg moczowych.
W zwykłym posiewie nie da się ich wykryć.
Czy badania wirusologiczne były pobrane np WZW typu B i C?
być może opisane przez Panią objawy dają niezależne od siebie choroby.
z poważaniem