Ból brzucha i pleców na wysokości nerek

Witam od 3 dni mam problemy z żołądkiem, na początku ból brzucha, bol ustapił ale pojawił się nowy bol bol pleców z prawej strony na wysokosci nerek. Do tego burczenie w brzuchu, brak rozwolnienia , kał ma kolor gliny, przy pierwszym wypróżnieniu była odrobina krwi jasnej na papierze. Ogólnie czuje się jak przy zatruciu, ale martwi mnie ten ból w okolicy nerek. Prosze o porade

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Być może konieczne będzie zlecenie badań dodatkowych, ewentualnie dodatkowych konsultacji bardziej specjalistycznych.