Ból brzucha, nudności i zgaga u 14-latki

Witam, moją 14 -letnią córkę od 3 miesięcy boli brzuch, ma nudności i zgagę, robione jednak badania ( helicobacter, morfologia, cukier, próby wątrobowe ...) nic nie wykazały. na co może cierpieć moja córka? Dodam że szkole bardzo dobrze się uczy, ma dużo koleżanek i jest zadowolona, ale ciągle ją boli brzuch Anna

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na występowanie choroby refluksowej przełyku. Nie można wykluczyć innego podłoża problemu. Proszę udać się do specjalisty gastrologa dziecięcego, który zleci niezbędne badania mające na celu ustalenie przyczyny dolegliwości.