Ból brzucha obok pępka

Witam.Od okolo 10 lat zmagam sie z bolem brzucha (zarazilem sie wtedy gronkowcem zlocistym) bralem duzo i dlugo antybiotyki bez zadnej oslony,1 centymetr od pepka w prawa strone zawsze te same miejsce jak by ktos mi igle wbijal ,odbijanie sie samym powietrzem ,odbijanie sie przynosi ulge ,lekarz przepisuje mi rozne lekarstwa ale nie pomagaja ,nie wiem co robic ,jakie badania moga pomoc ? Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.