Ból brzucha po zjedzeniu krupniku po operacji wyrostka robaczkowego

25.07 przeszłam operację wyrostka robaczkowego, 29.07 (dziś) wyszłam i ugotowałam sobie krupnik na bazie piersi z kurczaka, warzyw i KASZY jęczmiennej (perłowej ) po zjedzeniu boli mnie trochę brzuch, dodam, że ilość którą zjadłam jest porównywalna do tej co w szpitalu tylko oczywiście jest bardziej gęsty i przy przygotowaniu posiłku podjadałam - próbowałam. Czy mogę dalej jeść tę zupę?

Witaj,
w Twoim stanie zalecana jest dieta lekkostrawna. Raczej powinnaś odstawić tego typu posiłki na 2-3 najbliższych tygodni, zwłaszcza że nie czujesz się po nich dobrze.

Pozdrawiam
Agata Jarnuszewska
jarnuszewska.dobrydietetyk.pl