Ból brzucha podczas dotyku

Witam. Od jakiegoś czasu odczuwam ból brzucha przy dotyku/ucisku. Kiedy ucisnę dane miejsce na brzuchu palcem to boli tak jakbym pod skórą miała jakąś opuchliznę. Przy okazji czesto mi sie odbija a po jedzeniu jest mi nieobrze (przez chwile i przechodzi). Bywa tez ze slina staje sie tak jakby bardziej kwasna, ale nie chce mi sie wymiotowac. Czasem objawy ustepuja, ale wracaja. Dodam, ze zazywam tabletki antykoncepcyjne (od roku). Czy to moga byc objawy wzdec czy efekt dluzszego stos.tabletek?

Trudno jednoznacznie sprecyzować przyczynę dolegliwości.
Proponowałabym wizytę u lekarza rodzinnego, na próbę może Pani odstawić tabletki na kilka miesięcy i obserwować swój organizm.