Ból brzucha u 33-letniej kobiety a wynik USG
Z powodu bolu brzucha zostalam skierowana na USG, ktore wykazalo :sledziona niepowiekszona z widocznym w czesci centralnej nieostro odgraniczonym obszarem hypoechogenicznym z bardzo dyskretnym wzmocnieniem akustycznym. Dodam, ze morfologia dobra. OB takze ok. Bardzo sie boje. Czy moze byc to cos powaznego ?

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Być może jest to naczyniak śledziony, ale trudno to ocenić na podstawie samego opisu badania. Wynik powinien być oceniony przez lekarza zlecającego badanie, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!