Ból brzucha w okolicy mostka

Witam mam 30lat boli mnie brzuch w okolicach mostka po środku, lekko po prawej stronie. Ból jest pieczony czasami kujący.towarzyszy uczucie tak jakby napompowanego żołądka. Nasila się bardziej w pozycji leżącej. problem pojawia się co 2 miesiące trwa około 2tygodni i znika.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak ma się do spożytego posiłku? Być może objawy wynikają z wrzodów żołądka/dwunastnicy? Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.