Dyskomfort po lewej stronie mostka

Witam Od pewnego czasu czuje dyskomfort po lewej stronie mostka i ciagnie sie tak do połowy zebra! Dodatkowo mam ciągle zgage i pieczenie w przełyku kilka lat temu mialam stwierdzone nadzerki na dwunastnicy jednak po lekach wszystko wróciło do normy i ponownie objawy pojawily sie os cZasu ciąŻy i tak trwaja juz jakis czas. Nie wiem wlansie czy to objawy stresu. Na usg jamy brzusznej jestem juz umówiona Moja dieta jest dosc uboga ale spozywan duzo slodyczy. Jesten osoba dość sZczupła.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.