Ból brzucha w okolicy pępka oraz zaparcia i mdłości

Witam , mam pytanie odnośnie niepokojących mnie bóli brzucha. Od jakiegoś czasu boli mnie brzuch(w ok. pępka) ,a do tego doszły zaparcia i mdłości. Ostatnio jednak boli mnie z powrotem brzuch (miałem przerwę na 1-2dni) i mam dosyć duże mdłości ,gdzie już nie mam sporych zaparć. Czy może to być spowodowane jakaś chorobą , czy po prostu niedoborem błonnika w diecie?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który przeprowadzi dokładne badanie.
Pozdrawiam