Ból brzucha z lewej strony 5 tygodni po porodzie

Witam, Mam 23 lata od kilku dni bardzo doli mnie brzuch najbardziej z lewej strony i ból promieniuje na cały brzuch, Początkowo myślałam że jest to sprawa ginekologiczna ponieważ jestem 5 tygodni po porodzie dlatego udałam się do ginekologa, który po zbadaniu zalecił mi czopki glicerynowe, ponieważ nie wypróżniałam się codziennie. Niestety mimo stosowania brzuch boli nadal a teraz do wypróżnień które są bardzo bolesne doszedł śluz w kale i krew.Czy w wieku 23 lat moge mieć raka jelita grubego?

Nowotwory występują w każdym wieku, także u ludzi młodych. Sadzę jednak, ze przyczyna Pani dolegliwości jest inna, na przykład zapalenie jeslita grubego. Sugerowałbym zwrócić się o pomoc do doświadczonego gastroenterologa, który zaplanuje u Pani badania diagnostyczne.