Ból brzucha, zaparcia, senność i nadwrażliwe sutki a spóźniający się okres

Witam mam pytanie czy mimo ,że mój mąż nie dochodzi we mnie moge być w ciąży..Spóźnia mi się okres ponad 2 tyg ,mam nudnosci, boli mnie brzuch,mam zaparcia , jestem senna, nadwrażliwosć sutków, ale mimo tego test wyszedł negatywny. Nie wiem czy mam ponownie wykonać test zanim skontaktuje sięz lekarzem

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest bardzo możliwa, jednak nie można jej jednoznacznie potwierdzić. Stosunek bez zabezpieczenia czy też przerywany nie chroni przed ciążą. Objawy jakie Pani podaje mogą wynikać z ciąży.