Ból dłoni po uderzeniu piłką
Witam , mam problem z nadgarstkiem .... Uprawiam sport dokładnie piłke nożną i jestem bramkarzem na jednym z treningów dostałem piłką w lewą ręke uczucie jak wybicie palca ale jak by bardzie pociągnęło nadgarstek. po jakiś 3 tyg poszedłem zrobić zdjecie nic nie wykazało lekarz u którego byłem stawiał na zapalenie i dostałęm z 5 zaszszyków i nic nie pomogło, wysłał mnie na usg i tez nic. do dzisiaj a trwa to już dobre 3 mies. nie mogę dłoni zgiąć do końca w dół ani w górę bo bardzo boli

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości bólowe najpewniej są wynikiem przebytego urazu. Jeśli zastosowane leczenie nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, proszę ponownie skonsultować się ze specjalistą ortopedą.