Uderzenie piłką w zgięcie łokcia

Dziś na wfie dostałam bardzo mocno piłką w zgięcie łokcia. Gdy odbilam piłke drugi raz ręka zaczęła mocniej bolec. teraz mam problem ze zginaniem, prostowaniem, boli rownież przy dotyku i poruszaniu nadgarstkiem. Co to moze byc? Czy jest sens iść z tym do lekarza czy to zwykle stłuczenie?

Witam, żeby wiedzieć na 100% należało by zrobić RTG, ciężko mi powiedzieć czy mogło dojść do złamania, ponieważ nie widzę stawu łokciowego. Podejrzewam z opisu mocne stłuczenie tkanek okołostawowych, zalecam okłady z lodu 3 X po 20 minut. Jeśli ból będzie się nasilał zalecam wizytę u specjalisty.
Pozdrawiam