Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 8 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból gardła po antybiotykoterapii i powiększone migdały

Witam. W przeciągu ostatnich 3 miesięcy miałam problem z gardłem, migdałami. Dwie antybiotykoterapie (Augumentin i Zinnat) i przeciwgrzybiczo nystatyna. Dostałam też leki antyalergiczne (loratadyna, avamys) Ciągle jednak boli mnie gardło, migdały dalej powiększone, a na tylnej ścianie gardła grudki tak jakby żółte. Czy to normalne czy znów zaczyna się choroba?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Przyczyny chrapania

Chrapanie to bardzo uciążliwy problem - szczególnie dla osoby, która nie może przez to spać. Jakie są przyczyny chrapania? Na ten temat wypowiada się dr Michał Michalik.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy