Powiększony migdał, kołatanie serca, zmęczenie

Witam,córka od wiosny ma problemy ze zdrowiem - powiększony migdał 2 razy w przeciągu 3 miesięcy (wrócił do normy po antybiotyku), bóle nóg, ciągłe zmęczenie, kołatanie serca. Ostatnio w sierpniu znów tem. 38, lekki katar i na brodzie "dziwny" wyprysk (przypomina opryszczkę). Pojawiły się też szmery przy sercu. Zrobiliśmy badania: tarczyca, żelazo, morfologia, czynnik reumatodialny- w normie. Tylko ASO wyszedł dodatni (nie było ilościowego). Co dalej należałoby zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza pediatry, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie postępowanie.