Ból głowy i uwypuklenia na czaszce

Witam, od 6 dni mam problem, zacznę od początku. 6 Dni temu w nocy zaczęła mnie lekko boleć głowa w jednym miejscu. Gdy rano się obudziłem Bolało przejściowo i wyczułem na głowie jakby uwypuklenie. Przez następne dni nie bolała mnie głowa ale męczyły mnie mdłości do południa i wieczorem. Wczoraj lekkie bóle głowy wróciły ale tym razem przejściowo na różnych częściach głowy. Oprócz tego jak w nocy kładę się spać, to mam zimne stopy i dłonie ale gorącą głowę. Co mi może być ? Czy to Guz Mózgu ?

To nie są objawy guza mózgu. Zacząłbym od ogólenej diagnostyki uwzględniającej morgologię z rozmazem i CRP. Byc może to objawy chorody infekcyjnej.