Ból głowy po rehabilitacji laserem - dlaczego się pojawił?

Mam 66 lat. Od dwóch tygodni boli mnie głowa z tyłu, ból jest piekący i straszny. Wszystko zaczęło się po rehabilitacji. Otrzymałam laser płaszczyznowy na bark i szyję. Najpierw był ból kręgosłupa szyjnego (poszłam na zabiegi bez bólu), pojawił się po czterech zabiegach.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

W takim przypadku należy przerwać dalsze zabiegi laserem. W razie utrzymującego się bólu należy skonsultować się z neurologiem, by wykluczyć, czy czasowo nie zbiegły się dwie różne dolegliwości (np. może podczas zabiegów była niedogodna pozycja ciała?), czy też z jakiegoś względu laseroterapia jest w Pani przypadku przeciwwskazana.

Proszę też doraźnie zastosować leki przeciwbólowe - w razie kłopotów z doborem, warto skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu.

Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia!