Ból głowy podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Mam problem, otóż od około dwóch tygodni z róznym natezeniem boli mnie głowa. Podejrzewam, że jest to przez tabletki antykoncepcyjne, które chcę odstawić ale opakowanie kończę za tydzień dopiero. Czy ten ból głowy moze byc niebezpieczny, czy powinnam skończyć opakowanie czy przerwać je w trakcie? Ból występuje w postaci "piekącej" z tyłu i mocnym pulsującym na skroniach.... Trochę się boje...

Następne miesiączki mogą być nieregularne!
Konieczny kontakt z Ginekologiem i zabezpieczenie przed ciążą !
Wskazana pełna konsultacja...

Pozdrawiam