Ból głowy, senność i osłabienie

Od kilkunastu dni strasznie boli mnie Glowa z tylu jestem senna zmeczona, brak apetytu, jestem oslabiona i nie mam na nic sily. Moja waga to 47 przy wzroście 162, do tego co kilka dni leci mi krew z nosa a dodam ze nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzało. Co to moze byc. Proszę o odp

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany w tej sytuacji jest dość pilny kontakt z lekarzem, a przede wszystkim z neurologiem. Objawy mogą świadczyć o wielu chorobach i należy wykonać podstawowe badania, aby zlecić dalszą diagnostykę i rozpocząć ew. leczenie.