Osłabienie, senność, powiększony brzuch po posiłku

mam pytanie co do dolegliwosci biegunke mam od ok 4 miesiecy jak cos zjem brzuch mi rosnie na miano ok 6 miesiaca ciazy plus tego czuje sie oslabiona i senna tzn.na nic nie mam sily ledwo w pracy wytrzymuje prosze o podpowiedz bo ostatnia moja wizyta u lekarza skonczyla sie wnioskiem ze jestem zmeczona.dziekuje za odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i najpewniej wykonania badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyny Pani problemu. Sugeruję wykonanie podstawowych badań krwi (morfologia, próby wątrobowe) i wraz z wynikami kontakt z lekarzem.