Ból głowy, senność, rozkojarzenie i powstawanie siniaków

Witam, Od pewnego czasu źle się czuję, boli mnie głowa, rano mam uczucie ciężkości głowy, jestem senna, rozkojarzona, ostatnio samoistnie zaczęły mi się robić dziwbe siniaki, głównie na nogach i brzuchu, małe i pojedyncze występują również na kończynach górnych. Wyniki morfologii w normie, jedynie neutrofile nieznacznie podwyższone, INR, fibrynogen TSH, T4, T3 w normie. Androstendion i prolaktyna w normie. Jaka może być przyczyną złego samopoczucia? Do jakiego lekarza się udać?

Witam Panią,

Proszę zwrócić uwagę na pozostałe parametry układu krzepnięcia, czy ich wyniki przypadkiem nie odbiegają od normy. Z badań dodatkowych warto oznaczyć sobie enzymy wątrobowe - ALAT, ASPAT oraz białko C-reaktywne (CRP). Proszę sprawdzić wartości ciśnienia tętniczego w czasie ataku bólu głowy i zanotować w dzienniczku samokontroli. Z wynikami warto udać się do lekarza rodzinnego lub internisty, a jeśli nie uda się określić przyczyny Pani dolegliwości, warto zapisać się na wizytę do neurologa z uwagi na podawane przez Panią objawy neurologiczne.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Derkacz