Ból głowy, zmęczenie, senność

witam mam 19 lat , od tygodnia boli mnie glowa , bol nie jest silny lecz uciazliwy . na poczatku bolalo od strony czola , skroni ale wczoraj i dzisiaj czuje tez z tylu glowy lekki bul (jak mozna to nawet tak nazwac) , czuje sie przez dzien zmeczony , senny , dzisiaj mialem male mdlosci . Prosze o odp.

Witam! Bóle głowy najczęściej są schorzeniem pierwotnym, co oznacza że nie są spowodowane żadną inną jednostką chorobową. Opisane przez Pana objawy najprawdopodobniej związane są z infekcją wirusową, Jeśli ich nasilenie nie zmniejszy się w ciągu najbliższych dni proszę zgłosić się do lekarza.