Ból głowy, zmęczenie, wrażliwość na słońce a odstawienie niektórych produktów

Witam , od jakiś 2 tygodni mam lekkie bóle głowy , tzw Ćmienie. Do tego ciągłe zmęczenie , przymulenie w codziennym funkcjonowaniu. Ból głowy nie wymaga tabletki , ale jest bardzo upierdliwy, dodatkowo razi mnie słońce , czasami wydaje mi sie ze mam lekkie mdłości. Zaczęło sie od zmiany pogody na deszczowa i tak zostało. Od jakiegoś czasu nie pije kawy , ograniczylam spożywanie cukru, pije duzo wody mineralnej ( żadnych słodkich ze sklepu soków ) oraz duzo owoców . Czy ma to wpływ ?

Aleksander Ropielewski

Pani objawy są mało specyficzne i mogą mieć wiele przyczyn, począwszy od zmiany diety, przebywania w źle wentylowanym lub klimatyzowanym pomieszczeniu na zaburzeniach hormonalnych kończąc. W praktyce przyczyn może być znacznie więcej. Zachęcam do zasięgnięcia porady u lekarza internisty, który zbada Panią i zaleci ewentualnie badania dodatkowe, które pozwolą znaleźć przyczynę Pani problemów.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski