Ból i drętwienie łydki po zastosowaniu leku Escapelle

Witam, Wzięłam tabletkę 72 godziny po - Escapelle. Po 2 dniach zaczęłam odczuwać ból i drętwienie łydki. Z czasem ból ten odczuwam to w jednym, to w drugim miejscu w całych obu nogach, ale jednocześnie zawsze w tej łydce. Moje wyniki badań: INR - 1. Wskaźnik protrombinowy - 100. Fibrynogen - 349. Czas protrombiny - 11,8, eGFR - 75,34, czas kaolinowo-kefalinowy - 27, aminotransferaza asparaginianowa 19,8, aminotransferaza alaninowa 8,4. Czy mogę wykluczyć zakrzepicę?

Elżbieta Rhone

Witam,
a czy były badane D-dimery? Przy wynikach w zakresie normy można z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć zakrzepicę. Badania krwi są w granicach normy. Można dodatkowo wykonać usg dopplerowskie żył.