Ból i drętwienie w dole podkolanowym 9 tygodni po alloplastyce kolana

Witam Jestem 9 tygodni po alloplastyce całkowitej kolana.Po godzinnym spacerze z 1 kulą, boli i drętwieje w dole podkolanowym, co ogranicza mi spacer. Po odpoczynku ból ustępuje ale odrętwienie pozostaje.Obrzęk kolana jest jeszcze, ale ustępuje z każdym tygodniem.Rehabilituję się sama jeżdżąc na rowerku stac. oraz wykonuję ćwiczenia izometryczne.Czy objawy w/w w czasie spaceru są normalne? Maria W.

Witam. Takie objawy mogą występować do czasu ustąpienia obrzęku, powinny mieć jednak tendencję do stopniowego zmniejszania się. Chodząc na spacer proszę robić krótkie odpoczynki. Konieczna jest również wizyta kontrolna u ortopedy.