Ból i nadmierne ruchy jelit

Mam ból i nadmierne ruchy jelit mam wrażenie że moja dolegliwości bólowe są od grzybicy która umiejscowiła się w jamie brzusznej co mogłoby mi pomóc jakie badanie należy wykonać by mieć 100% pewność?Proszę o poradę

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u gastroenterologa. Skąd pomysł na grzybicę? Aby potwierdzić zakażenie ogólnoustrojowe nalezałoby wykonać posiewy krwi.