Ból i nadwrażliwość zęba po leczeniu

Witam! Miałam zatrutego we wtorek zęba, oczywiście gdy znieczulenie puściło ząb troche pobolał wziełam środki przeciewbólowe i nic nie bolało aż do soboty. W sobote, podczas posiłku ząb zaczął strasznie bolec zrobił się wrażliwy na zimno i ciepło. Nie moge pić, ani jeść. Męcze sie od soboty a wizite mam dopiero w czwartek.Prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Nadwrażliwość może występować w pierwszym tygodniu od zatrucia zęba. Bez przeprowadzenia badania rudno jest mi się jednak wypowiedzieć. Możliwe, że doszło do rozszczelnienia opatrunku, stąd tak silne dolegliwości bólowe.