Ból i nudności po jedzeniu

Witam , od dwóch tygodni mam problem z zoladkiem .Bol i co zjem jest mi nie dobrze.Badanie edoskopowe nic nie wykazalo , wynik prawidłowy .Usg brzuch wszystko dobrze.Badania robione.10.10 2016r. Lekarz powiedział ze tak długo może być niestrawnosc, że muszę jeszcze poczekać. W ciągu tych dwóch tygodni schudłam 2kg, badania z krwi miałam 6 miesięcy temu wszystko ok cpr 1 .Co zjem to brzuch mi wysadza, ..co może być przyczyną ( ta niestrawnosc) pije siemie liane .jem często czuje się oslabiona

Badania krwi 6 miesięcy temu to historia. Trzeba zbadać próby wątrobowe i parametry zapalne i ewentualnie wykonać koloskopię i udać się z wynikami do gastroenterologa lub chirurgia ogólnego.