Ból i pieczenie w okolicy odbytu u 34-latka

Witam serdecznie! Jestem mężczyzną mam 34 lata i od dłuższego czasu odczuwam ból i pieczenie w okolicach odbytu. Martwię się tym, bo trwa to już 2 lata. Proszę o radę i pomoc. Z góry serdecznie dziękuje

Witam. Opisane objawy mogą wiązać się z istnieniem schorzeń takich jak szczelina odbytu, choroba hemoroidalna czy grzybica. Sugeruję wizytę u lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie i wdroży odpowiednie leczenie.