Swędzenie i pieczenie w okolicy odbytu od 4. lat

Dzień dobry, Mam wstydliwy problem. Od 4 lat narzekam na swędzenie i pieczenie w okolicach odbytu. Podczas oddawania stolca czasem pojawia się krew, czasem takie ilości, aż mam brudną bieliznę. Chodzę po lekarzach, miałam zapisany Proktosedon, Tormentiol, ale nic kompletnie nie pomaga. Byłam z tym u chirurga,nic nie potrafił stwierdzić. Miałam robione badania na obecność pasożytów i nic nie mam. Jedyny lek, który mi pomaga lecz na krótki okres czasu to Elocom. Jestem podłamana. Proszę o pomoc!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki w kierunku chorób dystalnego odcinka przewodu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty chirurga, który wdroży odpowiednie postępowanie.